KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13778074

nr 1377 8074

Alvin Silvrants, "Peeking Big Bad Wold". Signerad, daterad 2019. Olja på duk, 70x50 cm, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 8 februari 2021
kl 19:25:26